VRS-lid mag aan de slag bij de Notre Dame in Parijs

Group Monument, waar VRS-lid Monument Vandekerckhove onderdeel van is, gaat in samenwerking met SAS Dubosc (FR) aan de slag bij de Notre Dame in Parijs. Deze mooie restauratieopdracht omvat de vervanging van 85 m3 natuursteen aan de gevelspitsen van de twee gevels van het transept, alsook hun hoektorens. Het restauratieproject start deze zomer en zal naar verwachting in het voorjaar van 2023 worden afgerond. Als VRS zijn we trots dat één van onze leden gaat meewerken aan de restauratie van dit meesterwerk!

Interesse?
Restauratiesteenhouwer is een mooi vak. Heb je interesse en wil je meer weten, neem dan contact op met een van onze leden, allen erkend steenhouwbedrijf.

Heeft u vragen?

Bel ons:  033-465 9 465

Of stel uw vraag per e-mail:  info@restauratiesteenhouwers.nl

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

Eerder verzonden nieuwsbrieven »

Actueel

Nieuwsarchief »